De Winkel Freubel&Klieder is gestopt!

 

In oktober 2024 kregen Liantha, Rinske en Johanna van 'Het Freubelhoekje' en Monique van 'De Kliederschuur' het idee om samen de winkel 'Freubel&Klieder' te beginnen. En dit gingen we enthousiast een jaar proberen.

 

Echter bleken we zo erg verschillend als persoon maar ook qua visie op jonge en spelende kinderen dat ik me heb teruggetrokken uit de winkel. Per 1 oktober 2025 is Klieder (Monique) helemaal bij de winkel gestopt. Waardoor zoals afgesproken de winkel een andere naam en invulling krijgt.

 

Ik richt me weer helemaal op alle activiteiten en trainingen in De Kliederschuur in Nijensleek. Ook Liantha en Rinske helpen bij De Kliederschuur en Johanna zet alleen de winkel in Meppel voort. Omdat er zoveel vraag naar was is De Kliederschuur winkel nu 1 dag per week open. De precieze dagen kun je vinden in de online agenda.

 

Tijdens het afronden van Het Kliederboek was ik eigenaar van de winkel Freubel&Klieder. Daarom staan er in mijn boek, die toen is uitgekomen, dan ook stukjes geschreven over deze winkel. Die nu dus helaas niet meer relevant zijn.

 

Vanwege heel veel vraag is De Kliederschuur winkel nu 1 dag per week open!