Friemel materialen
Friemelslangetje
In een friemelmandje, reis of onderweg koffer is het erg fijn om friemel materialen te stoppen. Deze zelfgemaakte fidget toy is hier een groot succes. Het is een slangetje gehaakt van katoen met knikkers erin. Je kunt de knikkers door de slang heen bewegen.
Friemelmandje
Sensorisch spel is echt niet alleen leuk en goed voor jonge kinderen. Deze interesse is er ook zeker nog bij oudere kinderen. Dat blijkt altijd wel uit de grote interesse voor fidget toys en slijm!
Dit mandje zit vol met friemel materialen. Zet het eens op tafel nadat de kinderen uit school komen. Of bied het aan aan het begin bij de bso, of in de pauze op school. Even lekker friemelen, ontspannen en weer opladen. Waarom dit zo belangrijk is, ook zeker voor de midden- en bovenbouw lees je uitgebreid in mijn boek!