Ik ben gestopt met de winkel Freubel&Klieder!

 

Update December 

 

Dit was alweer de laatste activiteiten week van het jaar met onder andere een gezellig Peuter Kleuter Atelier thema Kerst. En met als slot vandaag een training aan een grote groep enthousiaste studenten pedagogisch medewerkers.

 

Tijd voor een terugblik op 2025. Het jaar waarin ik eindelijk mijn super toffe boek heb uitgegeven!!!

 

Maar ook een jaar van hard vallen en weer opstaan... Bijkomen en weer in je eigen kracht gaan staan en vervolgens weer veel toffe nieuwe plannen maken.

 

En wat ben ik trots! De verkoop van het boek loopt super goed! We gaan aan de slag met diverse vertalingen. De uitjes hier zitten steeds weer vol en de kinderfeestjes lopen weer.

 

Maar ook steeds meer mensen weten de Kliederschuur winkel te vinden, de webshop loopt geweldig. De trainingen voor schooljaar 2026/2027 lopen al vol. En de laatste Seizoensfeesten waren een groot succes!

 

DAARVOOR ECHT 1000 MAAL DANK!!!!!!
Aan iedereen die me heeft geholpen, gesteund, langs is geweest...

 

En wat zijn dan mijn grootste nieuwe plannen voor het nieuwe jaar???!!!

 

Ik ga naast mijn bestaande trainingen starten met heel veel nieuwe trainingen met andere professionals, waar ik super veel zin in heb!!!

 

We zijn al bezig met een heel groot uniek zomer festival! Want wat baalde ik dat het afgelopen jaar niet door kon gaan. Het wordt dit jaar grootser en mooier dan ooit!

 

En we zijn begonnen met de voorbereidingen van een allereerst sensorisch en creatief zomerkamp! Hoe gaaf is dat!!!!

 

Het enige wat mij nog HEEL ERG PLAAGT is dat nog steeds mijn goede naam waar ik zo ontzettend hard voor heb gewerkt wordt misbruikt.... En ik hoop dan ook heel erg dat Freubel&Klieder zeer binnenkort een andere naam aanneemt zoals afgesproken! Want ik (klieder) ben nu al een half jaar niet meer verbonden aan de winkel! Omdat mijn visie op jonge kinderen totaal niet hetzelfde is.

 

Zoals je hierboven leest zijn we hier alles hier weer fijn aan het opbouwen. Maar pas dan kunnen we beide echt afsluiten en op onze eigen manier verder in het nieuwe jaar! Ik kijk er enorm naar uit!

 

Dan wens ik iedereen alvast een hele fijne feestdagen en een ontzettend gelukkig en creatief 2026!!!!

 

Liefs Monique

 

Update September 

 

Wat vliegt de tijd! Het is al weer half september. Vorig jaar rond deze tijd kregen Johanna, Rinske, Liantha en ik het idee om samen een winkel te starten. 

Johanna, Rinske en Liantha van Het Freubelhoekje en ik van De Kliederschuur. En zo ontstond 1 oktober 2024 Freubel&Klieder en gingen we dit een jaar samen proberen.

Daarom staan er in mijn boek, die toen is uitgekomen, dan ook stukjes geschreven over deze winkel... Die nu dus helaas niet meer relevant zijn.

 

Vlak voor de zomer ging het helemaal niet goed met mij en gaf ik al aan dat het niet de goede weg was voor mij. Ik heb me toen terug getrokken en dat heeft mij en mijn gezin erg goed gedaan!

 

Ik zie nu in dat we werkelijk erg verschillend zijn en er heel anders in staan. Ik trek me daarom nu helemaal terug uit de winkel. En ben hier in De Kliederschuur dan ook weer met veel plezier volop bezig met uitjes, kinderfeestjes, trainingen en seizoensfeesten.

 

Na 1 oktober 2025 ben ik 'Klieder' helemaal gestopt bij de winkel Freubel&Klieder. Al mijn spullen uit de winkel zijn opgehaald en Johanna zal in haar eentje, zoals ze dat nu al een poosje doet, op HAAR manier en met HAAR visie verder gaan. Trainingen en unieke seizoensfeesten blijven zoals afgesproken hier.

 

Hoe dat er verder uit gaat zien in de winkel weet ik niet. Ik ben niet meer aan de winkel verbonden. Omdat ik eruit ben gestapt zal de winkel binnenkort een andere naam en een andere invulling krijgen.

 

Ik hoop jullie in ieder geval weer hier te treffen bij De Kliederschuur. Bij een van onze uitjes, in De Kliederschuur winkel die nu een keer per week open is, of misschien wel tijdens ons super grote unieke zomerfeest op zaterdag 20 juli! 

Vanwege heel veel vraag is De Kliederschuur winkel nu 1 dag per week open!